Engellenmemiş Oyunlar Dağ Arabası

 • Dağ Arabası
  Yasaklanmamış/Engellenmemiş Oyunlar Resmi
  Oyunu Oyna
  Dağ Arabası Oyunu Hakkında

  Engellenmemiş dağ arabası oyunu uzun yıllardır beğenilerek izlenen bir oyundur. Oyun içerisinde adından da anlaşılacağı gibi dağ arabası ile ileri veya geriye doğru sürüş keyfi yaşıyorsunuz. Oyun gerek müziği, gerek grafikleri olmak üzere sizi kendine bağladığı bir gerçek.

  Oyun içerisindeki bölümleri geçerek yeni bölümlere doğru gidebiliyorsunuz. Bölümler oyun ilerledikçe zorlanıyor ve daha eğlenceli hale geliyor. Oyun içerisinde oldukça fazla bölüm var. Dağ arabası oyunu içerisinde bölümleri geçerken yıldızlar toplayabiliyor ve bu yıldızlar ile dağ arabasını modifiye edip o şekilde oyuna devam ediyorsunuz. Ne kadar güzel ve güçlü bir dağ arabanız olursa bölümlerdeki zorlu yerleri geçmeniz o kadar kolay oluyor. Ayrıca oyun içerisinde dağ arabası bazen büyüyor ya da küçülüyor. Bu şekilde olması oyun haritasındaki zorlu bölümlerin geçilmesi için oyunun dağ arabasını kendi istediği şekle getirmesinden kaynaklanıyor.

  Oyun zaten kendi başına sizi kendine bağlıyor. Dağ Arabası oyunu flash oyun olarak gerçek bir bilgisayar oyunu gibi eğlenceli olduğu açık bir gerçektir. Engellenmemiş dağ arabası oyunu oynarken çok eğleneceksiniz! ツ

 • © 2018 - Engellenmemiş Oyunlar - Tüm hakları saklıdır.